Hotel Lions

ubytovanie Plzen
 

*** Hotel Lions / ubytovanie Plzen

Hotel Plzen Lions
Ubytovanie v Plzni : Hotel Hazuka a restaurant Indigo sa nachádza neďaleko historického centra Plzne v tesnej blízkosti jedného z mestských parkov a rieky Radbuza. Moderné vybavenie, profesionálny prístup a perfektné služby.

Plzeň Hotel Hazuka ponúka ubytovanie v 2 jednolôžkových av 15-tich dvojlôžkových izbách a 2 apartmánoch s vlastnou terasou a jedinečným výhľadom na mesto a priľahlý park. Všetky izby sú vybavené luxusným nábytkom z dubového masívu, TV, satelitom, telefónom s priamou voľbou a bezplatným pripojením na internet (LAN, Wi-Fi). Niektoré izby majú vane.

Hotel v Plzni reštaurácia Indigo :
Restaurant INDIGO sa teší na Vašu návštevu a môžete tu ochutnať špeciality medzinárodnej kuchyne vo veľmi príjemnom prostredí. Kapacita 60 miest. Vonkajšia terasa s prekrásnym výhľadom na Plzeň a hrad Radyně. Bohaté raňajky podávané formou teplého i studeného bufetu v atypickom 150 rokov starom sklepení Vám spríjemní začiatok každého dňa stráveného v hoteli Hazuka.

Hotel Hazuka Plzeň služby :
Pre bezpečnosť Vášho vozidla Vám v hoteli ponúkajú parkovaciu halu s nainštalovaným kamerovým systémom aj vlastné hotelové parkovisko. Non-stop recepcia hotela, fax, internetové pripojenie a PC. Zabezpečí pre Vás požičanie automobilu alebo bicykla, návštevu múzeí, kín, divadiel, koncertov v Plzni a v okolí. Prehliadky Plzeňského pivovaru, zprostředkujú sprievodcu s príslušnou znalosťou jazyka.

Hotel Hazuka konferenčné služby :
Pre konferencie, semináre, školenia a iné firemné akcie v Plzni môžete využívať konferenčný sál. Možnosť akéhokoľvek usporiadania. K dispozícii je ozvučenie, premietacie plátno a celkové zatienenie, flipchart a všetko potrebné pre Vaše akcie. Internetové pripojenie (LAN, Wi-Fi), telefónna linka, fax. Samozrejmosťou je občerstvenie, coffee break, catering, rauty.

Ubytovanie v hoteli Plzeň Hazuka turistika :
Pre priaznivcov adrenalínových športov zabezpečia seskoky padákom aj návštevu lanového centra v neďalekom areáli Škoda Šport park. Možnosť masáží pre jednotlivca i skupiny priamo v hoteli. Cykloturisti tu nájdu kvalitné zázemie a oddych pre seba i svoje bicykle. Hotel Hazuka je vzdialený 100m od medzinárodnej cyklistickej trasy. Výhodou pre návštevníkov hotela je ľahká dostupnosť MHD aj priemyselné a nákupné zóny Borská pole.
Hotel Plzen Lions - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Plzen Lions - možnosť pripojenia na internetHotel Plzen Lions - k dispozícii letná terasaHotel Plzen Lions - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Plzen Lions - hotel má reštauráciuHotel Plzen Lions - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Plzen Lions - akceptuje creditné karty VISAHotel Plzen Lions - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Plzen Lions - akceptuje creditné karty JCBHotel Plzen Lions - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Plzen Lions - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Plzen Lions - Iybz sú vybavené televízoromHotel Plzen Lions - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Plzen Lions - Izby s vlastnou toaletouHotel Plzen Lions - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky: